agencja SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Gorzów – jak to połączyć ze Sky-shop? 

Pozycjonowanie stron internetowych Gorzów – jak to połączyć ze Sky-shop? 

Początek z działalnością e-commerce wymaga ustrukturyzowania naszych działań, przede wszystkim musimy zastanowić się nad miejscem, w których chcemy się realizować, dokonując analizy konkurencji i ogólnej rentowności z inwestycji. Dobrym pomysłem na rozwój lokalnej działalności wbrew pozorom może być pozycjonowanie stron internetowych Gorzów. Co więcej, strategię opartą o pozycjonowanie stron internetowych Gorzów wzbogacić możemy o jedną z platform, które cieszą się szczególną popularnością, mianowicie Sky-Shop. Jest to oprogramowanie oparte na modelu SaaS, które stanowi dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm wchodzących na rynek, a także biznesów B2B. Cieszy się ona przyjaznym panelem administratora oraz szeregiem opcji sprzedażowych. Jak to zrealizować? Co musisz wiedzieć? Czy pozycjonowanie stron internetowych Gorzów opłaci się? Zostań z nami! 

 

Możliwości Sky-Shop wspierające Twoje SEO

 

Z pewnością wiesz, jak wielkie znaczenie dla zysków sklepu internetowego ma odpowiednia optymalizacja. Ponad 93% internautów z całego świata dokonuje zakupów online, a około 30% powraca na stronę, która spełniła ich oczekiwania. Sky-Shop oferuje ciekawe rozwiązania dla strategii pozycjonowania. O czym więc warto wiedzieć?

E-mailing 

Sky-Shop oferuje zaawansowaną wysyłkę newsletterów do klientów, co z punktu widzenia SEO jest dodatkową możliwością wygenerowania leadów oraz komunikacji z użytkownikami. Dodatkowo na stronie pojawia się okienko pop-up, które zachęca do zapisania się do newslettera. 

Program lojalnościowy

Inną możliwością generowania leadów sprzedażowych jest zapisanie się do programu lojalnościowego. Sky-Shop oferuje taką możliwość, a dodatkowo dzięki niej klienci mogą zdobywać punkty zachęcające do większych interakcji ze stroną. W przypadku lokalnej działalności jaką jest pozycjonowanie stron internetowych Gorzów, jest to wręcz konieczne, jeśli chcesz budować bazę stałych klientów z Twojego regionu lub miasta. 

Przyjazny adres URL

Jest to jeden z elementów rankingowych dla wyszukiwarek. Sklep daje możliwość automatycznego wygenerowania przyjaznych linków dla wszystkich podstron oraz produktów, dzięki czemu zabezpieczamy się przed ryzykiem kanibalizacji treści. 

Mobilność

Każda strona powinna być responsywna pod kątem urządzeń mobilnych, a także biorąc pod uwagę Mobile-First Index. Sky-Shop dodatkowo umożliwia integrację konta z powiadomieniami SMS, dzięki czemu klient może w przystępny sposób sprawdzać stan realizacji swojego zamówienia. Zachowujesz tym samym transparentność i wzmacniasz wizerunek.

Media społecznościowe

Pamiętaj, że są one nieocenioną pomocą promocyjną oraz elementem link buildingu. Za ich pośrednictwem możesz informować o swoich bieżących działaniach, promocjach, wyprzedażach. 

Słowo na koniec

Wiesz już, czym charakteryzuje się pozycjonowanie Sky Shop na tle innych CMS-ów wykorzystywanych przez witryny e-commerce. Jeśli planujesz pozycjonowanie stron internetowych Gorzów, w oparciu o Sky-shop właśnie, lepiej trafić nie mogłeś. Niejedna doświadczona agencja SEO oferuje kompleksowe usługi optymalizacji witryny wykorzystującej niniejszy CMS. Wsparcie profesjonalistów, to klucz do sukcesu i możliwość wybicia się na tle lokalnej konkurencji. Gorąco zachęcamy do rozważenia opisanej strategii i platformy Sky-shop!