Moda

Trzy powody, dla których kobiety uwielbiają jeansy boyfriendy

Trzy powody, dla których kobiety uwielbiają jeansy boyfriendy

Jeansy boyfriendy od wielu sezonów są ogromnym hitem w świecie damskiej mody casualowej. Zapożyczone z męskiej szafy spodnie, które mają dość luźny krój, obniżoną talię i duże kieszenie, są cenione przez kobiety za swoje liczne zalety. Sprawdź, w czym tkwi sekret popularności modnych jeansów typu boyfriend.

Komfort noszenia

Nawet najbardziej stylowe spodnie nie podbiją serc kobiet, jeśli nie będą wygodne. Jest to szczególnie ważne w przypadku casualowych spodni, a właśnie do tej kategorii bez wątpienia można zaliczyć boyfriendy. Dość luźny fason zdecydowanie nie krępuje ruchów i zapewnia wysoki komfort noszenia. Nie bez znaczenia jest też obecność pojemnych kieszeni, w których można schować telefon, portfel czy też klucze do mieszkania.

Stylowy wygląd

Włożenie boyfriendów to prosty sposób na wyróżnienie się w tłumie, zwłaszcza że wiele kobiet nadal preferuje rurki i inne dopasowane modele. Takie spodnie przyciągają uwagę ze względu na swój nonszalancki luz. Co ciekawe, mogą świetnie wyglądać zarówno z rockowym T-shirtem i trampkami, jak i dość elegancką koszulą, żakietem i szpilkami. W ofercie internetowego sklepu Gomez nie brakuje też jeansów typu boyfriend o niebanalnym designie.

Spodnie dla każdego

Niewątpliwą zaletą boyfriendów jest również ich uniwersalność. Po takie spodnie można sięgnąć właściwie w każdym wieku. W przypadku dojrzałych pań możliwe jest nawet uzyskanie odmładzającego efektu. Ponadto jeansy typu boyfriend pasują niemal do każdej figury. Najlepiej prezentują się w nich jednak wysokie, szczupłe panie, a także kobiety z masywną górą ciała.