Dom i wnętrze

Panel prysznicowy — dlaczego na pewno będzie strzałem w dziesiątkę?

Panel prysznicowy — dlaczego na pewno będzie strzałem w dziesiątkę?

Łazienka już od dawna nie jest pomieszczeniem, w którym stawia się jedynie na najprostsze rozwiązania. Mile widziane są zwłaszcza nowoczesne produkty, do których bez wątpienia zalicza się panel prysznicowy. Taki element może zupełnie odmienić kabinę. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na zamontowanie go w łazience.

Domowe SPA

Obecność panelu prysznicowego w łazience może znacząco podnieść komfort odczuwany podczas mycia i pielęgnacji ciała. Modele ze strony https://superlazienki.pl/k/prysznice/panele-natryskowe/ są wyposażone w szereg udogodnień, które pozwalają na odprężenie się np. po długim dniu w pracy bądź po treningu. Poszczególne panele mogą oczywiście różnić się dostępnymi funkcjami, ale dość często można spotkać m.in. dysze do masażu wodnego i deszczownice.

Nowoczesny design

Zamontowanie w łazience specjalnego panelu prysznicowego może nadać pomieszczeniu niezwykle nowoczesny charakter. Przeważnie taki sprzęt ma bowiem dość futurystyczny design z nutą minimalizmu. Jest to zatem idealna propozycja zwłaszcza do łazienki w stylu industrialnym. Panele prysznicowe mogą jednak sprawdzić się również w przypadku m.in. nowoczesnych aranżacji skandynawskich i glamour.

Łatwy montaż

Z instalacją nowoczesnych paneli w kabinie powinny poradzić sobie nawet osoby z dość niewielkim doświadczeniem w majsterkowaniu. W przypadku modeli natynkowych można po prostu zamontować sprzęt w miejscu baterii. Podtynkowe panele wymagają natomiast umieszczenia w ścianie. W sklepie online superlazienki.pl można znaleźć też praktyczne wersje do montażu w narożniku kabiny prysznicowej.