• Producent: CzSalus (Włochy)
  • Kategoria: Legginsy
  • Kolor: niebieski

Legginsy z włókna emana® z nanoSREBREM - wydajna redukcja cellulitu, wyszczuplenie ciała, młodsza, zdrowsza skóra, zmniejszenie zmęczenia mięśni

DOBIERZ rozmiar - kliknij tu

przełomowe legginsy wyprodukowane z najnowocześniejszej zastrzeżonej mikrofibry emana® zawierającej dynamiczne bio-kryształy, stanowiące integralny i trwały komponent konstrukcji przędzy. Bio-kryształy absorbują naturalne ciepło ciała i ponownie emitują pochłaniane promieniowanie w zakresie najdłuższej fali podczerwieni (FIR). Promienie, wnikając w głąb skóry, stymulują mikrocyrkulację krwi i metabolizm komórek, a także udoskonalają ukrwienie skóry.

Legginsy z przędzy emana ® stymulują (potwierdzone badaniami naukowymi):

  • redukcję cellulitu
  • syntezę kolagenu (skóra jest optycznie młodsza i zdrowsza)
  • dotlenienie mięśni podczas uprawiania sportu (opóźnia ich zmęczenie)
  • wznosiją komfort i korzystne samopoczucie

właściwości przędzy emana ® są trwałe i nie tracą swojego.

(więcej o emana: http://www.emanafiber.com)

żeby podnieść walory terapeutyczne wyrób poddany pozostał progresywnej obróbce cząsteczkami nanoSREBRA, dzięki temu wykazuje właściwości:

- antybakteryjne,
- antygrzybiczne,
- antystatyczne,
- dezodoryzujące i neutralizujące zapachy, zwłaszcza nieprzyjemny zapach potu (likwidując bakterie wywołujące jego rozkład).

Bielizna z cząsteczkami nanosrebra lepiej przewodzi (odprowadza) energię grzejną, gwarantując komfort cieplny i jest przychylna dla alergików.

Działanie przeciwcellulitowe legginsów to na dodatek efekt użytego oryginalnego, opatentowanego splotu powodującego, że na najmniejszych powierzchniach ciała powstają różnice ciśnienia rzędu kilku mmHg dające nawet przy najmniejszym ruchu efekt masażu. W skutek tego płyn jest odtransportowany, tłuszcz ulega rozkładowi. Dzianina ta stymuluje zarówno cyrkulację podskórną, jak i drenaż limfatyczny. Prowadzi to do poprawy jakości skóry i estetyki miejsc dotkniętych cellulitem - skóra staje się gładsza i bardziej jędrna.

Legginsy są wyrobem medycznym klasy I.

Skład: 85% poliamid-emana® (dokument nr 7139) 15% elastan

Podobne produkty w kategorii Legginsy