Samsung MG28J5255UW Ocena produktu:

od 489,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
Oferty (4)
Opis produktu

Ceramic Inside™ ZDROWO I prędko EKONOMICZNIE OBSŁUGA rysunek techniczny porównaj produkty WYBRANE cechy warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i różnorodnych potraw z drobiu, ryb oraz warzyw. Gotowanie na parze Gotowanie na parze pozwala na przygotowanie zdrowego, pełnego elementów odżywczych posiłku.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! przy pomocy kuchenki o mocy 900 W i z grillem 1500 W błyskawicznie przygotujesz obiad albo kolację. Pojemność 28 l, 3 poziomy trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) i 4 programy rozmrażania komponentów niewątpliwie ułatwią przyrządzenie jedzenia.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, by przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ używana przez Samsung warstwa Ceramic Inside™ zagwarantuje higienę i usprawnia pielęgnację urządzenia.

bez problemu pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz też martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technika, za pomocą której tworzone jest wnętrze kuchenki, jest podobna do stosowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To sprawia, że urządzenie jest trwalsze, bardziej odporne na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ użyta w kuchence Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co pozostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Oporność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej oporne na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu urządzeń.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie nietrudne i komfortowe, co umożliwia zachowanie perfekcyjnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

warstwa z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. Błyskawicznie I efektywnIE PRZYRZĄDŹ POSIŁEK Przygotowanie świeżych towarów. Healthy cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych artykułów. Kuchenka Samsung posiada specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb i drobiu. Ekspresowo i z łatwością przygotujesz zdrowy posiłek równocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Zdrowy sposób na przygotowanie posiłków. Gotowanie na parze prosto i ekspresowo przygotujesz zdrowe, pełne wartości odżywczych dania. Tak przygotowane potrawy są nie tylko smaczne, lecz pełne wartości odżywczych, które w klasycznym gotowaniu są wypłukiwane poprzez wodę.

Podtrzymywanie ciepła. Potrawy w znakomitej temperaturze Funkcja pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią t...

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe