Samsung MG23K3575AS Ocena produktu:

od 495,88 PLN

oszczędzasz do 8%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
 • Ilość poziomów mocy: 6
 • Pojemność: 23 l
 • Wysokość: 32 cm
 • Szerokość: 55.2 cm
 • Głębokość: 42.3 cm
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Kierunek otwierania: w lewo
 • Moc: 800 W
 • Kolor: srebrny
Oferty (5)
Opis produktu

Heat Wave Grill Ceramic Inside™ energooszczędna łatwa obsługa W OPAKOWANIU Porównaj produkty WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE właściwości Heat Wave Grill Trzy sposoby podgrzewania jednocześnie: grill, odbicie ciepła i cyrkulacja gorącego powietrza pozwalają błyskawicznie podgrzać i równocześnie zarumienić przygotowywaną potrawę.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i rozmaitych potraw z drobiu, ryb oraz warzyw. Funkcja Browning Plus dodatkowe opiekanie potraw za pomocą grzałki grilla, dla uzyskania jeszcze lepszego smaku i apetycznego wyglądu.

Funkcja Quick Defrost bezzwłoczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wartości odżywczych. Powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna warstwa z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

Bezpieczeństwo dla dzieci Blokada funkcji urządzenia, zapobiegająca przypadkowe włączenie kuchenki. SMACZNE POSIŁKI, momentalnie PRZYGOTOWANE Kuchenka mikrofalowa mnóstwo funkcji, które ułatwią Ci prędkie przygotowanie posiłku.

Programy Healthy Cooking pomogą przyrządzić zdrowe dania z warzyw, ryb lub drobiu. A funkcja Quick Defrost pomoże szybko rozmrozić niezbędne produkty. Funkcja Heat Wave Grill Funkcja Heat Wave Grill z Auto Menu pomaga nadzwyczajnie przyrządzić grillowane potrawy.

równocześnie wykorzystuje trzy sposoby podgrzewania. Zapewnia to szybkie i równomierne przygotowanie smacznego posiłku. Zdrowe i smaczne posiłki Przygotowanie świeżych towarów. Healthy Cooking Coraz częściej dyskutuje się o zaletach zdrowej diety i rezygnacji z gotowych posiłków.

Aby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych produktów. Kuchenka Samsung ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb, a także drobiu. Momentalnie i z łatwością przygotujesz zdrowy posiłek równocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Potrawy w nadzwyczajnej temperaturze. Tryb podtrzymywania ciepła Funkcja podtrzymywania ciepła pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią temperaturę, nie wysuszając ich. Nawet jeśli domownicy spóźniają się na posiłek, przyrządzone przez Ciebie dania będą nadal ciepłe i soczyste.

dopełniające przyrumienianie. Browning Plus Funkcja wydłuża czas pracy mikrofali o 30 sekund i opieka jedzenie za pomocą grzałki grilla. Pomoże Ci to w osiągnięciu wspaniałej tekstury i barwy potraw, by wyglądały i smakowały jeszcze lepiej.

prędkie, samoczynne rozmrażanie. Quick Defrost Funkcja umożliwia natychmiastowe rozmrożenie składników, jak w dodatku całych potraw z zamrażalnika! dzisiaj już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mięs, ciast czy innych zamrożonych towarów.

Najważniejsze jest jednak, że żywność rozmrażana przy pomocy Quick Dedfrost nie traci wartości odżywczych. Antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ Specjalna warstwa Ceramic Inside™ pomaga utr...

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe