Samsung MC28H5015AK Ocena produktu:

od 549,00 PLN

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
 • Ilość poziomów mocy: 6
 • Pojemność: 28 l
 • Wysokość: 31 cm
 • Szerokość: 51.7 cm
 • Głębokość: 47.4 cm
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Grill: tak
 • Kierunek otwierania: w lewo
 • Termoobieg: tak
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Zegar czasu rzeczywistego: tak
 • Moc: 900 W
Oferty (3)
Opis produktu

Zdrowe i świeżo przygotowane posiłki w krótszym czasie

Łatwiejszy dostęp do opcji zdrowego gotowania
dzisiaj masz pod ręką znaczny wybór świeżych i zdrowych pomysłów na posiłek dzięki 15 wstępnie zaprogramowanym trybom gotowania w kuchence Samsung Smart Oven MW5000H z funkcją termoobiegu, która powoduje, że potrawy są trafnie wilgotne, smaczne i genialnie przygotowane zawsze. Teraz możesz śmiało gotować wszystko, od brokułów po brązowy ryż, od filetów z kurczaka po świeże filety z łososia.

Domowy jogurt kiedykolwiek zechcesz
Delektuj się ciastem drożdżowym domowej roboty albo jogurtem kiedy wyłącznie zechcesz dzięki funkcji fermentacji, która wykorzystuje nowoczesną technologię fermentacji w trafnej temperaturze, oferując twojej rodzinie jeszcze więcej możliwości komponowania pysznych, świeżych posiłków na śniadanie, obiad czy kolację.

Wykorzystaj każdy centymetr
Kuchenka Smart Oven MW5000H jest niezwykle wszechstronna. Została ona zaprojektowana specjalnie z myślą o zapracowanych rodzinach – na przykład można wyłączyć funkcję obrotowego talerza, takzastosować każdy centymetr dostępnej przestrzeni, umieszczając w kuchence szerokie, kwadratowe naczynia. Teraz szybciej podgrzejesz potrawy w obszernych naczyniach, co oznacza więcej czasu spędzonego na delektowaniu się posiłkiem przy stole.

Żadnych przykrych aromatów
Z kuchenką Samsung Smart Oven MW5000H niestraszne są kuchenne zapachy. Starczy uruchomić Pochłaniacz zapachów, by powietrze z wnętrza urządzenia zostało wypchnięte na zewnątrz, a aromaty – zneutralizowane. Ta funkcja likwiduje nieprzyjemne aromaty, dzięki temu posiłek zyskuje świeży i perfekcyjny smak.

Radość z lokalnych przysmaków
Spełnij swoje marzenia o tradycyjnych smakach z dzieciństwa dzięki bogatej palecie wstępnie zaprogramowanych lokalnych potraw przystępnych w kuchence Samsung Smart Oven MW5000H. Teraz przygotowanie posiłku to zaledwie jedno naciśnięcie przycisku, dzięki temu unikniesz mnóstwa przygotowań i będziesz mieć więcej czasu na biesiadowanie.

Wysokiej jakości wnętrze ceramiczne
Bez szorowania ani porysowanych powierzchni Ceramiczne wnętrze kuchenki mikrofalowej Samsung Smart Oven MW5000H zagwarantuje gładką powierzchnię, łatwą w czyszczeniu, która nie odbarwi się wraz z upływem czasu na skutek kontaktu z olejami lub osadami z tłuszczu. W porównaniu z wnętrzami ze stali nierdzewnej i epoksydowanymi komora kuchenki Smart Oven jest jednocześnie antybakteryjna, jak i odporna na zarysowania, stanowiąc gwarancję wieloletniej najwyższej jakości.

Oszczędność energii w trybie czuwania
Kuchenki mikrofalowe wykorzystują pewną liczba energii do utrzymania stanowczych funkcji także w trybie bezczynności. Wybór trybu ECO w nowej kuchence Samsung Smart Oven MW5000H znacząco ogranicza zużycie energii, co przekłada się na comiesięczne oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.


Pozostałe właściwości

- najróżniejsze tryby gotowania
- Maksymalny czas gotowania: 99 min
- Etapy gotowania
- Podrzewanie wg masy/wielkości porcji
- Podgrzewanie wstępne
- automatyczne programy gotowania
- automatyczne programy gotowania na parze
- Gotowanie z samoczynnym czujnikiem
- Włączanie/tylko talerza obrotowego
- Pochłaniacz aromatów
- Sygnalizacja końca gotowania
- Blokada rodzicielska
- Opcja zegara (12h/24h)
- Sygnalizacja dźwiękowa
- Zdrowe gotowanie, Wyrastanie ciasta / jogurt

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe