Samsung GE83X Ocena produktu:

od 389,00 PLN

oszczędzasz do 19%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
 • Ilość poziomów mocy: 6
 • Wysokość: 27 cm
 • Szerokość: 48.9 cm
 • Głębokość: 35.4 cm
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Grill: tak
 • Kierunek otwierania: w lewo
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Zegar czasu rzeczywistego: tak
 • Moc: 800 W
 • Kolor: srebrny, czarny
Oferty (7)
Opis produktu

WYBRANE parametry Ceramic Inside™ prędko i efektywnie design Panel sterowania porównaj produkty WARTO WIEDZIEĆ WYBRANE parametry warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej zapobiega nie tylko zarysowaniom, lecz także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

System TDS System Potrójnej Dystrybucji to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła z trzech punktów, co sprawia, że potrawy są znakomicie przygotowane do spożycia. Samoczynne rozmrażanie błyskawiczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wartości odżywczych.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! przy pomocy kuchenki o mocy 800 W i z grillem 1100 W błyskawicznie przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l i 3 stopnie trybu kombinowanego (mikrofala, grill, mikrofala+grill) i programy rozmrażania części, na pewno ułatwią przyrządzenie jedzenia.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - starczy kilka minut, żeby przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna warstwa Ceramic Inside™ używana przez Samsung warstwa Ceramic Inside™ zagwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bezproblemowo pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz również martwić się o bakterie i nieprzyjemny aromat. Technika, za pomocą której tworzone jest wnętrze kuchenki, jest podobna do użytkowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To sprawia, iż urządzenie jest trwalsze, bardziej opornena zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ użytaw kuchence Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Odporność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej wytrzymałe na zadrapania i rdzę w porównaniu do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie łatwe i komfortowe, co zezwala na zachowanie bezbłędnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

powłoka z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. Szybko i produktywnie przyrządź posiłek doskonały efekt za każdym razem. System Potrójnej Dystrybucji by Twój posiłek był zawsze nadzwyczajnie przygotowany, urządzenie zaopatrzone jest w system TDS (Triple Distribution System).

Mikrofale rozprowadzane są po kuchence z trzech punktów, zapewniając równomierne podgrzanie produktów. Ciesz się świetnie przygotowanymi daniami dzięki TDS. Zostań mistrzem kulinarnym. Auto Cook Wybierz jeden z sześciu przepisów,cieszyć się nie tylko wyśmienicie przyrządzonym, ale i zdrowym posiłkiem.

Panel urządzenia wyświetli odpowiednie, szczegółowe instrukcje. Dzisiaj Twoje kulinarne eksperymenty będą niesamowicie proste i piękne. Bez utraty smaku. Prędkie, samoczynne rozmrażanie 4 programy umożliwiają natychmiastowe rozmrożenie elementów, jak rów...

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe