• Producent: Klarstein
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe

Mikrofalówka Luminance Prime 34L marki Klarstein to nieodzowne urządzenie dla wielu gospodarstw domowych, posiadające dużą moc, sporo funkcji atrakcyjne wzornictwo i łączy mikrofalówkę i grill w jednym wielofunkcyjnym urządzeniu.

Dzięki mocy mikrofali 1000 W, a także komorze o obszerności 34 l urządzenie dopasowuje się nieprzeciętnie do potrzeb naszego szybkiego życia: Dzięki technologii QuickSelect można wygodnie ustawić 9 programów samoczynnych przy użyciu przycisków kontrolnych z przynależnym wyświetlaczem LED, tak by w jak najkrótszym czasie podgrzać gotowe posiłki, ugotować potrawy albo utrzymać ciepło przygotowanych dań.

Aby uzyskać trafne wyniki na talerzu szklanym o średnicy 32,5 cm, można wygodnie regulować czas gotowania za pomocą 11 poziomów mocy. Po upływie ustawionego czasu mikrofalówka zatrzymuje się i oznajmia zakończenie cyklu sygnałem dźwiękowym.

W ten sposób urządzenie przypomina o przygotowanych potrawach, które mogą szybko trafić do burczących żołądków. Luminance Prime 34L dysponuje poza tym grillem o sporej mocy rzędu 1300 W, który dzięki kratce grillowej znajdującej się w zakresie dostawy zezwala na nadanie odpowiedniej chrupkości pizzom, zapiekankom i szaszłykom mięsnym: starczy wybrać po prostu funkcję programu i żądany czas grillowania i rozpocząć proces smażenia.

Grill może też współpracować z mikrofalą dzięki 2 wstępnie ustawionym funkcjom kombi. Mikrofalówka firmy Klarstein ma poza tym funkcję rozmrażania głęboko zamrożonych produktów spożywczych, dzięki której ryby, drób albo owoce morza można rozmrozić z dziecinną łatwością bez ryzyka ich niezamierzonego rozgotowania.

Także pod względem wyglądu zewnętrznego mikrofalówce Luminance Prime 34L nie można nic zarzucić – ma ona wyszukane wzornictwo z półlustrzanym frontem, dzięki czemu bezproblemowo wpasuje się w każde nowoczesne i konwencjonalne otoczenie kuchenne.

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe