• Producent: Amica
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
  • Ilość poziomów mocy: 5
  • Pojemność: 20 l
  • Wysokość: 26 cm
  • Szerokość: 45.2 cm
  • Głębokość: 38 cm
  • Sterowanie: mechaniczne
  • Kierunek otwierania: w lewo
  • Moc: 800 W

Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca Amica AMGF20M1GB z Combigrill zobacz, co możesz zyskać, wybierając kuchenkę mikrofalową Amica AMGF20M1GB z Combigrill technologia Combigrill Gwarancja na precyzyjnie podgrzane potrawy i chrupiącą skórkę, dzięki funkcji Combigrill Multi Waves System idealnie podgrzany posiłek jest realny, dzięki równomiernie rozprowadzonym falom w systemie Multi Waves Komfort 5 poziomów mocy Oszczędność czasu, dzięki komfortowej opcji wyboru poziomu mocy Rozmrażanie czasowe Z pomocą rozmrażania czasowego higiena w kuchni zostanie zachowana 01 Grill kwarcowy Dzięki grillowi kwarcowemu, czas przygotowania pieczonego posiłku jest krótszy w sytuacji grilla konwencjonalnego.

02 Ruszt do grilla Jeśli masz ochotę na pieczoną potrawę - wygodny ruszt do grilla umożliwi Ci przygotowanie jej w kuchence mikrofalowej. 03 Sygnał końca pracy Nie musisz dłużej czekać, aż urządzenie skończy pracę - sygnał dźwiękowy sam Cię o tym powiadomi.

04 Talerz obrotowy Dzięki obrotowemu talerzowi w mikrofalówkach Amica, zyskujesz pewność, że Twoje danie będzie za każdym razem nadzwyczajnie podgrzane - z każdej strony. Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.

Combigrill Ciepłe danie i chrupiący wierzch potrawy Jeśli chcesz zredukować potrzebny na przyrządzanie codziennych posiłków czas, wybierz kuchenkę mikrofalową Amica z funkcją Combogrill! Uruchamia ona jednocześnie mikrofale i grilla, by Twoje potrawy były podgrzewane równomiernie.

dzięki temu dania ziemniaczane, ryżowe, mięsa czy zapiekanki będą wspaniałe i jeszcze bardziej chrupiące! MultiWave System Równomierne podgrzewanie potraw dzięki specjalnej konstrukcji wnętrza Jeśli chcesz oszczędzać czas, bez wątpienia atrakcyjna będzie dla Ciebie funkcja MultiWave System.

To dzięki niej fale rozchodzą się równomiernie w komorze kuchenki mikrofalowej Amica, a Ty możesz przygotować zdrowy i smaczny posiłek w mgnieniu oka. 5 stopni mocy Aż 5 stopni mocy Twojego urządzenia Pragniesz odżywiać się zdrowo, a przy tym oszczędzać czas? Wybierz kuchenkę mikrofalową marki Amica!

5 poziomów mocy to funkcjonalność, dzięki której z ogromną dokładnością przystosujesz pracę urządzenia do potrzeb przygotowywanego akurat dania. Rozmrażaj potrawy i przygotowuj je korzystając z kilku trybów.

Rozmrażanie czasowe komfortowe rozmrażanie w Twoim urządzeniu Zadbaj o zdrowie przez higieniczne rozmrażanie czasowe przystępne w kuchence mikrofalowej Amica. Dzięki niemu osiągalne jest natychmiastowe rozmrożenie dania i szybsze przygotowanie posiłku.

Wszystko to przy oszczędności czasu i bez nieprzyjemnych aromatów. Zdjęcia i filmy w sekcji ''Opis produktu'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać precyzyjnego modelu artykułu sprawdź wszystkie funkcje kuchenki mikrofalowej Amica AMGF20M1GB z Combigrill Zegar Rozwiń Każda z mikrofalówek producenta Amica pozostała wyposażona w komfortowy zegar, który wskaże Ci aktua...

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe